Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dulce Maria

Samo za fanove Dulce
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dulce Maria

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mi@4ever

Mi@4ever


Broj poruka : 40
Datum upisa : 04.10.2007

Dulce Maria Empty
PočaljiNaslov: Dulce Maria   Dulce Maria Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 7:50 pm

Evo vam na srpskom:
Dulce Maria se rodila 06.12.1985. Karijeru je započela kao veoma mala, snimajući televizijske reklame!
Kada je imala osam godina, učestvovala je u dečijoj emisiji “Plaza Sesamo”. Malo kasnije, učlanila se u “El club de Gaby”, а istovremeno je snimila neke emisije za kablovski kanal “Discavery Kids”!
Kao pevačica prvi put se oprobala 1996. u grupi “Kids”. Godine 1999. napušta “Kids” i pokušava da se vrati muzici sa svojim tadašnjim dečkom Danielom Habifom, takođe bivšim članom grupe! Realizovali su projekat D & D, za koji je snimljeno 5 pesama, ali iz nepoznatih razloga one nikada nisu bile objavljene!
Postaje član grupe “Jeans” sa kojom objavljuje CD 3:45 (Cuarto para las cuatro)! Sa ovog diska izdvojila se pesma “Nadie me entiende”
Kada je 2002. postala deo ekipe u seriji “Clase 406” napustila je “Jeans”! U ovoj seriji prvi put je dobila jednu od glavnih uloga!
Dulce Maria je igrala u mnogim serijama, kao što su: “Retrato de familia”, “Alondra”, “El vuelo de Aguila”, “Huracan”, “DKDA suenos de juventud”, “Primer amor… a mil por hora”, “Locura por amor”, “Siempre te amare” i “Clase 406”!
2005. dobija ulogu Roberte u seriji “Rebelde”, gde igra sa ostalim mladim glumcima! Izdvajaju se: Anahi, Christopher Uckermann, Alfonso Herera i drugi!
U slobodno vreme voli da: Piše poeziju, peva, igra bilijar i da gleda televiziju!
Kod muškaraca najviše voli: kada su romantični, iskreni, pažljivi, kavaljeri! Takođe, veoma joj je važno da imaju lepe oči!
Omiljeno jelo joj je suši, najviše voli plavu i crnu boju, a zanimljivo je i to što voli da sakuplja plišane igračkice i već ima veliku kolekciju!
_________________
Nazad na vrh Ići dole
Mia

Mia


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.10.2007

Dulce Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce Maria   Dulce Maria Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 7:51 pm

Extra je biografija amiga!
Nazad na vrh Ići dole
Mi@4ever

Mi@4ever


Broj poruka : 40
Datum upisa : 04.10.2007

Dulce Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce Maria   Dulce Maria Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 7:56 pm

gracias!
Nazad na vrh Ići dole
Mia

Mia


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.10.2007

Dulce Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce Maria   Dulce Maria Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 8:22 pm

De nada amiga!
Nazad na vrh Ići dole
***Miss Dulce***

***Miss Dulce***


Broj poruka : 64
Datum upisa : 17.10.2008

Dulce Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce Maria   Dulce Maria Icon_minitimePet Okt 17, 2008 11:08 pm

Super!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dulce Maria Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce Maria   Dulce Maria Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dulce Maria
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce
» Slike Dulce
» dulce~biografija
» Pesme koje peva DULCE!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria :: Dulce Maria :: Dulce-biografija-
Skoči na: